use left or right arrow keys to navigate the tab,
Page First page Last page More pages Next page Previous page
Press Enter or Space to expand or collapse and use down arrow to navigate to the tab content
Click to read more about this recipe
Includes
Your webbrowser is outdated and no longer supported by Microsoft Windows. Please update to a newer browser by downloading one of these free alternatives.

Gizlilik Bildirimi

 

Son Güncelleme Tarihi: 31/03/2020

Upfield; Sanai Flora, Rama, Becel, Blue Band, Country Crock, I Can’t Believe it’s not Butter ve ProActiv dâhil olmak üzere bir marka geçmişine ve portföyüne sahip bitkisel kökenli beslenme alanında global bir liderdir.

Kişisel verilerinize ve bunların nasıl kullanıldığına önem verdiğinizi biliyor ve Upfield’in kişisel verilerinizi dikkatli bir şekilde kullandığına inanmanızı istiyoruz. Bu Gizlilik Bildirimi hangi kişisel verileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Gizlilik Bildirimimizi okurken lütfen bu bildirimin Upfield Türkiye ve tüm Upfield Group şirketleri (“Upfield“) için geçerli olduğunu unutmayın.

Upfield Türkiye www.upfieldturkiye.com web sitesi üzerinden topladığımız kişisel verileri kontrol etmektedir. Yerel markaya özel web sitesi üzerinden (örneğin https://www.rama.com.tr/ veya https://www.becel.com.tr/) topladığımız kişisel veriler Upfield Türkiye veya Upfield kuruluşları tarafından kontrol edilecektir.

Lütfen bir dakikanızı ayırarak gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi edinin ve sorularınız varsa bize bir e-posta göndererek veya web sitelerimizde bulunan “Bizimle İletişime Geçin” formu aracılığıyla bir talep göndererek bize bildirin.

Bu Gizlilik Bildirimi, sunduğumuz ürünler ve bu web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak Upfield tarafından toplanan kişisel veriler için geçerlidir.